עדי מוסקוביץ

עדי מוסקוביץ

בעלים-מייסד, מנכ"ל היפוקמפוס

מצטיין נשיא, בוגר של הפקולטה לביולוגיה של הטכניון בחיפה, למד לתואר שני במסלול למיקרוביולוגיה עם התמחות נוספת בביולוגיה חישובית מהאוניברסיטה העברית. עדי בעל נסיון של למעלה מעשור במחקר מדעי-רפואי במעבדות המחקר של מוסד הטכניון למחקר ופיתוח, מעבדות מכב"י שירותי בריאות, האוניברסיטה העברית בי-ם וביחידת המו"פ של משרד הבטחון. יזם, חוקר ומרצה מבוקש במחלקות לנוער שוחר מדע של מכון ויצמן ברחובות, ושל אוניברסיטת תל אביב. ייסד, הקים ומנהל את היפוקמפוס וכן מספר מיזמים טכנולוגיים נוספים. עדי משמש כיום הן כמנכ"ל היפוקמפוס והן כחלק אינטגראלי מצוות הפיתוח הפדגוגי וצוות המרצים של היפוקמפוס.

מר מהדי ח’טיב

מר מהדי ח’טיב

מנהל המגזר הערבי

מהדי בוגר תואר שני בביוכימיה מולקולארית מבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. ובוגר תואר ראשון בביוטכנולוגיה ממכללת הדסה. במקביל מסיים מהדי בימים אלו תעודת הוראה בהתמחות להוראת המדעים ממכון דויד ילין.
מהדי משמש כיום כמנהל חט’ המגזר הערבי של היפוקמפוס, ואחראי על התאמת התכנים וחומרי הלימוד למגזר הערבי, ניהול תיקי הלקוחות של היפוקמפוס מול המגזר הערבי והפעלת המדריכים בכלל התכניות של היפוקמפוס במגזר זה. כמוכן מהדי משמש כאחד המרצים המוערכים והמבוקשים בסגל המרצים של היפוקמפוס.

ד"ר מיקי שאפירו

ד"ר מיקי שאפירו

וטרינר, אחראי על הפיקוח הווטרינרי של ענף החי בהיפוקמפוס

לאחר שירות צבאי כמ"פ בחיל תותחנים, נדודים ברחבי העולם, ושבע שנות לימודים אקדמאיים- סיים ד"ר שאפירו את מסלול הלימודים לרפואה וטרינרית באוניברסיטה העברית. היום עובד עם צוות רופאים במרכז לרפואת חיות מחמד וכמפעיל מרפאה וטרינרית ניידת. יחד עם אהבתו לחיות ולרפואה, חולק ד"ר שאפירו אהבה נוספת להוראה ולחינוך.
ד"ר שאפירו מסיים בימים אלו תעודת הוראה במדעים מהאוניברסיטה העברית, ובמקביל לעבודתו כווטרינר מקדיש מספר שעות שבועיות להוראה ולהעשרה מדעית.
ד"ר שאפירו אחראי על הפיקוח הוטרינארי של ענף החי בהיפוקמפוס ועל הנפקת הרשיונות השונים מול הרשויות. כמוכן מיקי משמש כמרצה בסגל המרצים של היפוקמפוס.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת למידע נוסף, שאלות והבהרות,
וכן להגיע אליכם לפגישת היכרות,

בתודה, ובצפייה לשיתוף פעולה פורה,
עדי מוסקוביץ, בעלים-מייסד ומרצה.

להשארת פרטים לחצו כאן…

ליצירת קשר טלפוני חייגו:

עדי: 050-8787990

משרד (טלפקס): 03-9707090

מעבדה(טלפקס): 077-450-50-40